You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Forum Last Chaos Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, January 16th 2013, 4:58pm

Zwierzaki walczące

Witam
Wpadłem dzisiaj na pomysł żeby u zwierzaków były kontynuacje skilli na wyższym evo
Przykładowo:

Puma na mruczenie i ostatni lvl jego jest na 60lvlu, żeby móc wykupić tego skilla na 3 evo jest potrzebne np
5 ksiąg przekleństwa, 50kk oraz jakiś przedmiot z questa ( coś co by było ciężko zdobyć) no i oczywiście wykupiony ten skill na fulla

Co o tym myślicie??
Czas dorosnąć do roli wujka... :D

2

Wednesday, January 16th 2013, 5:18pm

popieram

3

Wednesday, January 16th 2013, 5:23pm

Ja bym już wolał żeby ten buff był dłuższy i szybszy czas ładowania tego bufa ;)
Powracam po bardzo długiej przerwie :D

Nick: KochamAnie
Klasa: Rycerz
Lvl: 1
Gildia: AW (tak jak za starych dobrych czasów ^^)

4

Wednesday, January 16th 2013, 5:39pm

Pomysł nie godny poparcia.
Cóż to za zabawa jeżeli pet na 1, 2 i 3 evo ma te same buffy.
Teraz to tylko Azael miałby wartość... najwiekszy atak + buff działający jak hp steler, kontynuacja z 1 evo...

Zachwiało by to podstawową ideą - wybierasz zwierzaka do buffów czy pomocy w biciu (chyba że jesteś nadziany i kupisz więcej niż jednego xD).

5

Thursday, January 17th 2013, 12:57pm

Tygrys Ty się nie odzywaj bo Ty na łatwiznę chcesz iść tylko:P

Nafalem nie chodzi mi o te same bufy tylko o kontynuacje ich na wyższym evo:P
A te bufy co są to niech zostaną:P

Wtedy zwierzaki by odżyły a nie że puma nie bo na 3 evo nie ma fajnych bufków, to nie bo za słabe albo nie to bo za wolne
Czas dorosnąć do roli wujka... :D