[28.03-02.04] Tygodniowe promocje

Dbanie o zdrowie i szczęście swoich futrzanych i pierzastych przyjaciół
powinno być drugą naturą każdego miłośnika przygód.
Pamiętaj, aby zgarnąć jakieś ładne rzeczy podczas zakupów dla siebie.



Początek: Sobota - 27 marca 2021 o 00:01 lokalnego czasu serwera
Koniec: Niedziela - 28 marca 2021 o 23:59 lokalnego czasu serwera
Limit: 30x na konto
  • Kup jakikolwiek przedmiot/pakiet i otrzymaj 33% zwrotu cash!


Początek: Poniedziałek - 29 marca 2021 o 00:01 lokalnego czasu serwera
Koniec: Piątek - 2 kwietnia 2021 o 23:59 lokalnego czasu serwera
Limit: 30x na konto/na ofertę
  • Kup 1x Magiczna pigułka i otrzymaj kolejną za darmo!
    Otrzymaj 100% więcej doświadczenia dla zwierzaka przez 3 godziny.
  • Kup 1x Platynowa magiczna pigułka i otrzymaj kolejną za darmo!
    Otrzymaj 200% więcej doświadczenia dla zwierzaka przez godzinę.
  • Kup 1x Esencja Z2 (50 w pakiecie) i otrzymaj kolejny pakiet za darmo!
    Otrzymaj 4x więcej doświadczenia dla zwierzaka za kolejnego zabitego potwora.
  • Kup 1x Szybki odpoczynek zwierzaka i otrzymaj kolejny za darmo!
    Pozbądź się cooldownu zwierzaka zbierającego doświadczenie.
  • Kup 1x Opiekun zwierzaków (7 dni) i otrzymaj kolejny za darmo!
    Oddaj swoje zwierzaki w ręce Opiekuna zwierzaków, aby zaoszczędzić miejsce w plecaku lub expić je podczas expienia innego zwierzaka.
  • Kup 1x Skrzynka totemów (5 w pakiecie) i otrzymaj kolejny pakiet za darmo!
    Otrzymaj jeden z różnych totemów.
  • Kup 1x Skrzynia najemnika (1h) (5 w pakiecie) i otrzymaj kolejny pakiet za darmo!
    Przywołaj najemnika, który pomoże Ci w walce.
  • Kup 1x Księga błogosławieństwa i otrzymaj kolejną za darmo!
  • Kup 1x Księga przekleństwa i otrzymaj kolejną za darmo!
    Użyj, aby wyuczyć Twojego zwierzaka Z2 buffów i umiejętności pasywnych lub debuffów.
  • Kup 1x Aromat z bagien (1 dzień) i otrzymaj kolejny za darmo!
  • Kup 1x Piekielna kotwica (1 dzień) i otrzymaj kolejną za darmo!
    Zachowaj swoje demoniczne zwierzaki w formie Lilith/Azaela lub w formie Nietoperza.
_________________________________________________________________________________________________________
Oferta ta jest ważna tylko w czasie trwania tej promocji i tylko na zakup nowych przedmiotów, o ile są one dostępne.
Wszystkie podane daty bazują na lokalnym czasie serwera.
Przedmioty bonusowe zostaną wysłane do Prezentów w Twoim Item Shopie na tym samym serwerze, na którym został zakupiony przedmiot promocyjny.
Serwer eventowy Inferna jest wykluczony z tej oferty.


Wróć do przeglądu aktualności

Więcej aktualności

Patchlog

20.04.2021 11:00

Tygodniowe Promocje